Na JAŘE 2017 prošla původně italská restaurace celkovou rekonstrukcí. Součástí změn byla i obměna skladby jídelního lístku. Čerstvost je samozřejmostí! Nyní nabízíme svým zákazníkům příjemné prostředí a široký výběr ze stálého menu. Vybrat si může prostě každý!

NOVĚ si můžete vychutnat nejen TATARÁKY, HAMBURGERY, MARINOVANÁ ŽEBRA, STEAKY, PIZZU z pece na dřevo, vlastnoručně vyráběné TĚSTOVINY, SALÁTY i BEZMASÁ JÍDLA…, ale také ČEPOVANÁ PIVA z našeho výčepu s dvojím chlazením a to Staropramen 11°, nefiltrovaná 12° a pivo černé. Dvojí chlazení jistě ocení milovníci piva v letním období. Pro vinaře tu máme nabídku rozlévaných vín italských/jihoafrických Fangalo, dále připravujeme NAŠE LIMONÁDY z poctivé ho přírodního extraktu Homemade MyGastro a různé nápoje z KÁVY Bazzara.

 

 

 

Kompletní nabídku naleznete v sekci STÁLÉ MENU.

 

Každý všední den DENNÍ MENU za zvýhodněné ceny.

 

Kapacita je 93míst včetně sezení na baru, v letní sezóně + 40míst na slunné předzahrádce. Vhodné pro OSLAVY a VEČÍRKY, dá se variabilně přizpůsobit na přání klienta.

 

Přijímáme platební karty:


Visa, MasterCard (EuroCard, Maestro)

 

a stravenky: 


Sodexo (i elektronické)

 


Ticket restaurant

 


Cheque déjeuner

 

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Váš tým LaTorretta

VELIKONOČNÍ MENU

200g        Velikonoční NÁDIVKA S UZENÝM MASEM a kopřivami, zdobená mixem listových salátů          87 Kč

450g      Pečené kukuřičné BABY KUŘÁTKO s jemnou máslovou šťávou, podávané s vařenými  petrželovými bramborami a mladým špenátem s plátky restovaného česneku              225 Kč

200g      Tažená JEHNĚČÍ PLEC v cibulovo-česnekovém základu, listový špenát, podávána s tradičními karlovarskými knedlíky                                                                                           235 Kč

Akce platí od pátku 19.4. do pondělí 22.4. (12:00 - 16:00).